Sterylizacja dziko żyjących kotów

Aktualizacja z dn. 02.10.2023r.: Informujemy, iż środki finansowe na wykonywanie zabiegów sterylizacji i kastracji zostały wyczerpane.

Informujemy iż do dn.10.11.2023r. zbierane są zapisy chętnych karmicieli do otrzymania karmy dla swoich podopiecznych na okres jesienno-zimowy. Chętni opiekunowie mogą zgłaszać się do koordynatorów za pomocą wiadomości e-mail na adres: 4lapy@4lapy.org.pl, przez Messenger profilu Stowarzyszenia lub na nr telefonu 509-248-699. Dane potrzebne do zapisu to ilość dokarmianych kotów oraz miejsce ich dokarmiania.

 

Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt "4 Łapy" w ramach wsparcia uzyskanego ze środków budżetu Gminy Miasta Radomia realizuje zadanie pn. "Pomoc kotom wolno żyjącym poprzez sterylizację/kastrację oraz czasowe ich dokarmianie"

Na ten cel Gmina Miasta Radomia przeznaczyła kwotę w wysokości 20 000,00 zł

Osoby opiekujące się wolno żyjącymi kotami mogą zgłaszać się do koordynatorów, którzy przy pomocy opiekunów  odłowią zwierzęta, a następnie przetransportują je do wybranej lecznicy weterynaryjnej. Odławiać i dostarczać koty do zakładu weterynaryjnego może również opiekun lub karmiciel wolno żyjących kotów.
W lecznicy oprócz zabiegów chirurgicznych zwierzęta będą odpchlone, odrobaczone oraz oznakowane.

Zapisy będą przyjmowane wyłącznie pod numerem telefonu:

609-958-565 w godz. 8:00 - 16:00

lub

osobiście w Lecznicy weterynaryjnej ,,Futrzaki’’
przy ul. Królowej Jadwigi 6b
 w Radomiu

Kontakt do koordynatora w celu pomocy przy łapaniu
i transporcie kotów oraz wypożyczenia klatek- łapek:

Joanna tel. 509-248-699 po g. 15:00

W ramach zadania realizowane będzie również dokarmianie kotów w okresie utrudnionego dostępu do pokarmu (okres jesienno-zimowy). 

Zapisy karmicieli chętnych do odbioru karmy będą prowadzone od września 2023r. u koordynatora oraz na adres e-mail: 4lapy@4lapy.org.pl 


Akcja trwa do 31 grudnia 2023 r. lub do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na ten cel.

 

 

 

Script logo