Przyjaciele

Maxi Zoo


Nasze Stowarzyszenie nawiązało współpracę ze sklepem zoologicznym Maxi Zoo, który znajduje się w Radomiu przy ul. Żółkiewskiego 4.
W ramach współpracy sklep organizuje świąteczną zbiórkę żywności i akcesoriów dla zwierząt. W sklepie znajdują się specjalne kontenery na dary, które przekazują klienci.
Ponadto sklep na bieżąco przekazuje zgromadzone dary oraz pomaga w adopcjach naszych podopiecznych. Serdecznie dziękujemy !!

Więcej szczegółów na stronie: https://www.maxizoo.pl/schroniska

Apetete

Centrum Zoologiczne

Doskonale znane dzisiaj każdemu radomskiemu miłośnikowi zwierząt Centrum Zoologiczne powstało w 1991 roku jako firma "Abc Animal". Zajmuje się sprzedażą artykułów dla zwierząt domowych prowadząc na wysokim poziomie swoje 4 radomskie sklepy oraz hurtownię artykułów zoologicznych. Wszystko na temat firmy oraz jej placówek znaleźć można na witrynie http://www.centrumzoologiczne.pl

Przychodnia weterynaryjna FUTRZAKI

Nasza zaprzyjaźniona przychodnia mieści się w Radomiu przy ul. Królowej Jadwigi 6b. W każdej nagłej potrzebie wybierając numer telefonu 609 958 565 możemy liczyć na życzliwą i kompetentną pomoc. Więcej informacji na profilu FB: https://www.facebook.com/przychodniafutrzaki

 

 

Script logo