Strona główna Suczki z warsztatu

Suczki z warsztatu

Ciepłego domu i kochających właścicieli szukają również mamusia z córeczką. Mieszkają 10 km od Radomia, przy warsztacie samochodowym. Blisko głównej ulicy. Mama ma ok 3 lat i jest małą suczką, bardzo przyjazną i łagodną, idealną do domu z dziećmi. Maleństwo ma ok 5 miesięcy i jest cudownym malutkim szczeniaczkiem, troszeczkę wystraszonym i nieufnym, ale wbrew pozorom bardzo kontaktowym. Widać, że jak dorośnie będzie małym pieskiem.

buda_1

Tak oto wyglądało dotychczasowe mieszkanie psiej rodziny. Ktoś się ulitował i pomógł jak potrafił. Rozpadająca się skrzynka nie stanowiła wystarczającej ochrony przed warunkami atmosferycznymi

buda_2

Zorganizowaliśmy psiakom porządną, należycie ocieploną budę, która będzie odpowiednia na jesienne szarugi. Byłoby jednak lepiej, gdyby suczki znalazły do tego czasu kogoś, kto je przygarnie.

 

Poniższe fotografie pokazują nasze podopieczne. Może któraś z nich czeka właśnie na Ciebie ?

001002003004005006

 

Czekaliśmy ze sterylizacją mamy do czasu znalezienia malutkiej domu stalego, ale jak na razie to się nie udaje, więc podjeliśmy decyzję o sterylizacji jej w najblizszych dniach. Bardzo zachęcamy do ich adopcji, to są małe suczki idealnie nadające się do bloku. Kto da im szanse ?

 

Sunie są już po sterylizacji. Zostały na stałe u Pana.

 


maxizoo.pl
Naszą witrynę przegląda teraz 86 gości