Strona główna Stowarzyszenie Wydarzenia Zbiórka żywności 2012

Zbiórka żywności dla bezdomnych zwierząt

 

psy-radomJest okazja, by pomóc bezdomnym psom i kotom... robiąc codzienne zakupy. W porozumieniu z siecią handlową "Biedronka", supermarketem Real oraz Centrum Handlowym M1 prowadzimy akcję zbiórki żywności dla naszych podopiecznych oraz tych wszystkich bezdomniaków, których nie możemy zabrać do siebie ale staramy się otaczać opieką w miejscach ich bytowania, czyli mówiąc po prostu... na ulicy. Takich psów i kotów, które nie mogą liczyć na miejsce w przepełnionym do granic możliwości radomskim schronisku jest mnóstwo. Ty też możesz pomóc, wkładając do swego koszyka podczas zakupów dodatkowo konserwę dla zwierząt lub torbę suchej karmy.

 

W dniach 19 - 21 października odbieraliśmy dary od klientów sklepu Biedronka przy ulicy Paderewskiego 17. Na poniższych fotografiach widzą Państwo szczegóły:

4-Lapy-na-tle-saliFotografie-naszych-podopiecznych-2Fotografie-naszych-podopiecznychKasia-z-wolontariuszkami-2Kasia-z-wolontariuszkamiNasz-wolontariatPamiatkowa-fotografiaSilna-grupa-4-lapTak-witalismy-klientowWarta-przy-koszu-2Warta-przy-koszuZebrane-produkty-1Zebrane-produkty-2Zebrane-produkty-3

 

 

A oto fotografie zrobione podczas zbiórki żywności w dniach 23, 24 i 25 listopada w sklepie Biedronka przy ulicy Placowej w Radomiu.

EkipaKosz-1Kosz-2Kosz-3Nasza-baza-z-lewejNasza-baza-z-prawejRozdawanie-ulotekWolontariuszeZebrana-karma

 

 

Wszystkich, którzy chcieliby pomóc zwierzętom robiąc zakupy prosimy o zaplanowanie ich w podawanym terminie a osoby mogące nam pomóc organizacyjnie (udział w zbiórce, rozdawanie ulotek w sklepach) prosimy o kontakt za pomocą formularza .

 


maxizoo.pl
Naszą witrynę przegląda teraz 50 gości