Strona główna Stowarzyszenie Wydarzenia Dni Radomia na 4 Łapach

Dni Radomia na 4 Łapach

W sobotę, 23 czerwca 2012 r. radomskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt 4 Łapy, w ramach obchodów Dni Radomia, zorganizowało akcję "Dni Radomia na 4 Łapach". Jej celem było przybliżenie radomianom różnorodnych problemów związanych z obecnością zwierząt w mieście. W szczególności skupiliśmy się oczywiście na problematyce dobrostanu czworonożnych mieszkańców naszego miasta. Impreza odbywała się w lekkiej formie, dostosowanej do charakteru Jarmarku Świętego Jana, którego była częścią.

Patrycja-przed-mikrofonemkwesta-na-cele-statutoweprezentowalismy-nasze-psy

 

Już od godziny 11.00 na Rynku, będącym w tym dniu miejscem Jarmarku Świętego Jana, można było bezpłatnie zasięgnąć porady lekarza weterynarii, skonsultować się z psim psychologiem a także porozmawiać z doświadczonymi wolontariuszami, zajmującymi się udzielaniem pomocy bezdomnym i szczególnie pokrzywdzonym zwierzętom. Zaprezentowane zostały również psy i koty oczekujące na nowych właścicieli.

malowanie-twarzy-1malowanie-twarzy-2malowanie-twarzy-3malowanie-twarzy-4malowanie-twarzy-5malowanie-twarzy-6malowanie-twarzy-7malowanie-twarzy-8w-oczekiwaniu-na-pomalowanie

 

Dla najmłodszych przygotowane zostały takie atrakcje jak: malowanie na twarzach podobizn zwierząt, wykonywanie w formie origami ich postaci a także loteria fantowa. Wygrywał każdy los.

loteria-fantowa-0loteria-fantowa-1loteria-fantowa-2loteria-fantowa-3loteria-fantowa-4loteria-fantowa-5loteria-fantowa-6loteria-fantowa-7loteria-fantowa-8

 

Podczas całej akcji prowadzona była zbiórka żywności oraz innych artykułów dla zwierząt. Karmę można było zakupić również na miejscu - na stoisku Centrum Zoologicznego. Zakupy robione w celu niezwłocznego przekazania na rzecz potrzebujących zwierząt premiowane były 50 % rabatem.

Przekazane artykuły zostaną wykorzystane podczas bieżącej działalności stowarzyszenia. Dziękujemy tą drogą wszystkim ofiarodawcom oraz sponsorom.

Akcję sponsorowali:

 


apetete.pl
Naszą witrynę przegląda teraz 83 gości