Strona główna Stowarzyszenie Wydarzenia Sterylizacja bezdomnych kotów

Sterylizacja bezdomnych kotów

Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt "4 Łapy" w trosce o los ciągle rosnącej populacji bezdomnych zwierząt rozpoczęło akcję sterylizacji/kastracji kotów dziko żyjących na terenie miasta Radomia. Apelujemy do osób opiekujących się zwierzętami przebywającymi na co dzień poza ich miejscem zamieszkania o kontakt z naszymi koordynatorami. W miarę posiadanych możliwości zgłaszającym się opiekunom będziemy się starali zapewnić: chirurgiczną sterylizację ich podopiecznych, opiekę pooperacyjną, szczepienia, odpchlenie oraz odrobaczenie. Wszystkie te działania wykonywane będą nieodpłatnie - warunkiem jest dostarczenie zwierząt do wskazanego weterynaryjnego zakładu leczniczego w umówionym wcześniej terminie. Nasi koordynatorzy służą pomocą przy łapaniu i dowożeniu zwierząt do lecznicy. Posiadają specjalistyczny sprzęt: klatki-łapki oraz transportery.
W sprawie sterylizacji prosimy o kontakt na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , korzystanie z formularza kontaktowego na stronie www.4lapy.org.pl lub na profilu: www.facebook.com/4lapy.org.pl.radom/
Kontakt telefoniczny z koordynatorkami akcji:
Beata 783-640-115
Małgorzata  692-492-757


Akcja trwa od 1 kwietnia 2017 do 31 grudnia 2017 lub do wyczerpania środków finansowych. Zadanie prowadzone jest przy wsparciu finansowym Gminy Miasta Radomia w ramach zadania publicznego „Sterylizacja lub kastracja kotów dziko żyjących, pomoc im poprzez czasowe dokarmianie oraz edukacja mieszkańców w zakresie właściwego postępowania w stosunku do tych zwierząt".

 


apetete.pl
Naszą witrynę przegląda teraz 63 gości