Strona główna Stowarzyszenie Wydarzenia

Wydarzenia

Nagroda w projekcie "Młodzież i filantropia"

Nasze Stowarzyszenie otrzymało nagrodę w finale projektu "Młodzież i filantropia", który odbył się w dniu 30 maja w Publicznym Gimnazjum nr 6 w Radomiu. W ramach projektu młodzież uczestniczyła w zajęciach dotyczących filantropii i działalności lokalnych organizacji pozarządowych. W PG nr 6 powstało pięć grup projektowych, które wraz z opiekunami nawiązały współpracę z pięcioma organizacjami pozarządowymi działającymi na terenie Radomia. Jedną z organizacji byliśmy my i właśnie prezentacja naszej grupy zwyciężyła w konkursie i dzięki temu otrzymaliśmy czek na kwotę 1000 zł!! SERDECZNIE DZIĘKUJEMY MŁODZIEŻY ZA WYBRANIE NASZEJ ORGANIZACJI PRZYGOTOWANIE BARDZO DOBREJ PREZENTACJI! Otrzymane środki pomogą nam dbać o los bezdomnych zwierząt.


 

Sterylizacja bezdomnych kotów

Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt "4 Łapy" w trosce o los ciągle rosnącej populacji bezdomnych zwierząt rozpoczęło akcję sterylizacji/kastracji kotów dziko żyjących na terenie miasta Radomia. Apelujemy do osób opiekujących się zwierzętami przebywającymi na co dzień poza ich miejscem zamieszkania o kontakt z naszymi koordynatorami. W miarę posiadanych możliwości zgłaszającym się opiekunom będziemy się starali zapewnić: chirurgiczną sterylizację ich podopiecznych, opiekę pooperacyjną, szczepienia, odpchlenie oraz odrobaczenie. Wszystkie te działania wykonywane będą nieodpłatnie - warunkiem jest dostarczenie zwierząt do wskazanego weterynaryjnego zakładu leczniczego w umówionym wcześniej terminie. Nasi koordynatorzy służą pomocą przy łapaniu i dowożeniu zwierząt do lecznicy. Posiadają specjalistyczny sprzęt: klatki-łapki oraz transportery.
W sprawie sterylizacji prosimy o kontakt na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , korzystanie z formularza kontaktowego na stronie www.4lapy.org.pl lub na profilu: www.facebook.com/4lapy.org.pl.radom/
Kontakt telefoniczny z koordynatorkami akcji:
Beata 783-640-115
Małgorzata  692-492-757


Akcja trwa od 1 kwietnia 2017 do 31 grudnia 2017 lub do wyczerpania środków finansowych. Zadanie prowadzone jest przy wsparciu finansowym Gminy Miasta Radomia w ramach zadania publicznego „Sterylizacja lub kastracja kotów dziko żyjących, pomoc im poprzez czasowe dokarmianie oraz edukacja mieszkańców w zakresie właściwego postępowania w stosunku do tych zwierząt".

 

Podziękowania

Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt "4 Łapy" składa serdeczne podziękowania dyrekcji, nauczycielom oraz uczniom klasy 4C Szkoły Podstawowej w Książenicach koło Grodziska Mazowieckiego za przekazanie na konto Stowarzyszenia datków zebranych podczas kiermaszu.
Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na pomoc bezdomnym zwierzętom, które w okresie zimowym szczególnie potrzebują naszego wsparcia.


 

V Niedziela na 4 Łapach

FOTORELACJA Z IMPREZY:


Zapraszamy już 6 września 2015r. na Plac Jagielloński na „V Niedzielę na 4 Łapach”. Będziemy promować ideę adopcji zwierząt bezdomnych, poszukiwać domów tymczasowych oraz promować program kastracji i sterylizacji bezdomnych zwierząt.


Wydarzenie trwać będzie od godz. 12 do 18. Prowadzona będzie m.in. zbiórka żywności dla bezdomnych zwierząt, sklepik z artykułami dla czworonogów, konkursy dla dzieci oraz kawiarenka z ciastami. Goście będą mogli zasięgnąć również porady lekarza weterynarii czy psychologa, a także porozmawiać z doświadczonymi wolontariuszami.

Zaprezentowane zostaną również psy i koty, które czekają na swój nowy dom.

 

Przekaż naszym podopiecznym 1% podatku

Po raz kolejny zapraszamy do przekazania na rzecz naszego Stowarzyszenia 1% podatku, który przekazujecie Państwo na rzecz swojego urzędu skarbowego. Aby wykonać taka dyspozycję należy w odpowiednich rubrykach rocznego zeznania podatkowego PIT wpisać naszą nazwę oraz numer KRS:

Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt "4 Łapy"

KRS: 0000374162


Mogą Państwo również skorzystać z możliwości przygotowania deklaracji podatkowej on-line. W tym celu wystarczy kliknąć na widoczny poniżej baner. Dyspozycja przekazania 1% podatku na naszą rzecz zostanie w takim przypadku uwzględniona automatycznie.

program do pit - darmowy

 
Więcej artykułów…


maxizoo.pl
Naszą witrynę przegląda teraz 51 gości