Strona główna Śliniak

Śliniak

POMOC PILNIE POTRZEBNA
URATUJMY ŚLINIAKA PRZED "WIECZNYM SNEM"...

Kiedyś to właśnie jego człowiek uratował... to było 7 lat temu, kiedy pewna rodzina przyszła i to właśnie jego zobaczyli , jego pokochali... a mowa o mix amstaffie Śliniaku... Teraz jego życie musi się zmienić i to od Nas ludzi zależy co z tym psem będzie dalej. Czy zdążymy znaleźć mu kochający dom, nim uśnie na zawsze ?

 

Jego Pani nie może go dłużej trzymać mimo że psiak żyje w boksie, 8 miesięcy temu urodziło się im dziecko i od tego czasu dni Śliniaka były policzone. Pani zwróciła się do Nas o pomoc. Ale my sami nie zdołamy nic zrobić... Jeśli wszyscy się zjednoczymy, udostępnimy może los tego psiaka zmieni się. Może uda się znaleźć dla Niego dom który będzie go kochał bez względu na okoliczności ? Szukamy dla Śliniaka domku bez malutkich dzieci - jego obecna Pani uważa że Śliniak jest agresywny... ale jak pies w boksie może być agresywny właściwie nie mając kontaktu z dzieckiem ?

Ludzie straszą siebie nawzajem "Jak masz dziecko w domu , pozbywaj się psa tej rasy, zje Ci dziecko, tyle o tym w telewizji". Po prostu ciężko uwierzyć że pies który do tej pory był przyjacielem nagle staje się wrogiem rodziny - rodziny która uratowała go przed bezdomnością... Ciężko stwierdzić jaki jest prawdziwy powód tejże decyzji ale jedno jest pewne, Śliniak musi żyć... Nie po to został 7 lat temu uratowany aby teraz zdrowy zapadł w wieczny sen.

Niech ta prawdziwa historia będzie przestrogą dla każdego kto chce mieć psa. Kochani pies kocha mocniej niż człowiek bo miłością bezgraniczną...Nie można pi paru latach nagle przestać kochać...

PAMIĘTAJCIE!
PIES to nie ZABAWKA na rok... czy dwa , TO PRZYJACIEL na 'naście lat...
Proszę pomóżmy...

DSCN1997DSCN1999DSCN2001DSCN2002DSCN2005

Kontakt w sprawie adopcji - jeśli są jakieś pytania proszę również dzwonić:
Patrycja : 608413783

 

 


apetete.pl
Naszą witrynę przegląda teraz 69 gości