Strona główna Mika

Mika -miły rudzielec

Tym razem los połączył nas z przesympatyczną, rudą suczką, którą znalazłam w Mikołajki. Kiedy ją zobaczyłam biegła polami, a raczej szła powłucząc nogami, z olbrzymim ciążowym brzuchem. Zatrzymałam się, zagwizdałam, odwróciła głowę w moją stronę i zamachała ogonem, i poczłapała dalej bez nadziei na cokolwiek..... był mróz -10st, nie mogłam jej tak zostawić, w dodatku że za kilka dni urodziłaby w tym śniegu szczeniaki. była wielości średniego psa, a ważyła tylko 11 kg, przed sterylizacją aborcyjną jeszcze. Była mega zapchlona, zakleszczona i zarobaczona. Teraz po prawie miesiącu mieszkania u nas jest gotowa do adopcji, wysterylizowana, szwy zdjęte, przytyła:) Suczka jest psem bezproblemowym. Ma około 4 lat. Nie załatwia się w domu. Jeździ bez problemu autem. Nie jest szczekliwa. Uwielbia się przytulać:) Toleruje wszystkie psy. Bardzo pozytywnie reaguje na dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. szukam dla niej odpowiedzialnych opiekunów, których urzeknie jej oryginalna uroda i wyjątkowy charakter:) Deklaruję pomoc w transporcie suczki do nowego domu. Suczka będzie też posiadała książeczkę zdrowia z aktualnym wpisem o odrobaczeniu i szczepieniu przeciwko wściekliźnie.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: GOSIA 609-576-676

 

Miesiąc temu spała w rowie i była przerażonym i wylęknionym wrakiem suki z brzuchem do ziemi kilka dni przed porodem. Dziś to "zawodowy" PIES KANAPOWY:)

Może ktoś chciałby PIĘKNEGO rudego pluszaka, mega mądrego i przegrzecznego:) Pomimo tego że nie mieszkała nigdy w domu załatwia się tylko na dworzu, nic nie niszczy, nie szczeka, świetnie dogaduje się z innymi psami i bardzo pozytywnie reaguje na dzieci:) PIES IDEALNY!!!!!!
Wysterylizowana, odrobaczona i zaszczepiona:)

A oto jak Mika wygląda teraz po "tuningu" :

mika-1mika-2mika-3mika-4mika-5mika-6mika-7mika-8

 

MIKULA ma doommmm:)))
jutro wyruszamy w podroz, w niedziele planowane spotkanie z nowymi opiekunami:)
Dziekuje bardzo przyjaciołom z "4 łap" za wspolfinasowanie sterylizacji, wszystkim ktorzy udostepniali zjdecia sunki a przede wszystkim Tomasz Wiesiołek i Bożena Kostępska z hodwoli CATORI MURACO, za to że rozesłali ponad 1000 maili do swoich znajomych i jedna z tych osob zdecydowala sie adoptowac Mikulca:))

DZIEKUJĘ...........

 

 


maxizoo.pl
Naszą witrynę przegląda teraz 86 gości