Strona główna Mara

Mara

Kochani to jest Mara - ma 4 miesiące i jest w typie Teriera szorstkowłosego. Zostaliśmy poproszeni o pomoc w znalezieniu jej kochającego domku.


 

To maleństwo już tak wiele przeszło w swoim krótkim życiu. Aż trudno uwierzyć, ale błąkała się po ulicach Radomia i ludzie nie reagowali na widok malutkiego samotnego pieska. Dopiero Dagmara zwróciła na nią uwagę - zaczęła wypytywać przechodniów czy to jest kogoś z nich pies - wszyscy odpowiadali, że jest bezpańska i błąka się tu już od jakiegoś czasu - dodajmy, że była malutka, wtedy miała około 2 miesięcy.


Dagmara wzięła ją do siebie mimo, że w domu ma już pieska (suczkę Lunę), raczej obawiała się reakcji rodziców, nie zastanawiała się czy Luna ją zaakceptuje. Przez jakiś czas było wszystko OK, ale w sylwestra po raz pierwszy Luna bardzo dotkliwie pogryzła Marę, wtedy jeszcze myśleli, że może to był jednorazowy incydent (generalnie sylwester - wzburzone emocje), ale niestety tydzień później sytuacja się powtórzyła i kolejnych kilka dni później znowu. Dlatego zapadła decyzja o znalezieniu Marze nowego domu.

Kochani - to jest przecudna, niezwykle grzeczna. nauczona czystości i kompletnie niekłopotliwa suczka.

Kontakt :
Ania Pawlikowska - 504-310-383

 

28.01.2013 Mara już w nowym domku

Mara1Mara2Mara3

 


 


apetete.pl
Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości