Strona główna Maja

Szczęściara Maja.

Maja ma ok 5 lat, została wyrzucona na stacji benzynowej. Błąkała się po okolicznych sklepach w poszukiwaniu jedzenia. Trafiła pod nasza opiekę w dniu 08.10.2012. Wcześniej wiedzieliśmy o niej ale niestety przez dość długi czas maja zniknęła ze stacji i w ogóle się nie pojawiała przez miesiąc. Maja jest bardzo łagodnym i wspaniałym psem.

Po Maję w dniu 9.10.2012 przyjechała wspaniała rodzina z Sosnowca-Pani Agnieszka i Pan Krzysztof. Maja zamieszkała z 2 malamutami i Naszą tymczasowiczką Zolką. Ma wspaniałą opiekę-Ci wspaniali ludzie bardzo dobrze znają się na rasie i potrafią dać zwierzakom wszystko co jest im potrzebne; dużo ruchu.


Majka z nową rodzinką i Zolką.

 

O to nowe informacje z DS:
"Pies panicznie boi się wejść do pokoju. Zapiera łapami i przypada do ziemi. Trzęsie się i boi poruszyć... Nie potrafi chodzić po panelach, ślizga się jak na lodzie Wycofana taka jest ze strachu. A co ciekawe kiedy wychodzi na spacer, od razu inny pies. Ogon w górę, zainteresowanie otoczeniem. W domu ma jakieś traumy. Na razie sama jest w pokoju, bo resztę pogoniła. To akurat minie, jak poczuje się pewnie i bezpiecznie. Dzisiaj nam się na materac w nogach zamontowała. Nie pozwalam psom włazić nam na posłanie,ale Majki nie miałam serca wygonić. Zobaczymy co przyniesie dzień."

 

 


maxizoo.pl
Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości