Strona główna Łatka

ŁATKA w nowym domu

Kochani Łatka pojechała w sobotę (27.09.2014) do stałego domu - do Sabiny, u której była tymczasowo. Widać, że jest teraz szczęśliwym psem:) DZIĘKUJEMY!!


Łatka została znaleziona na ulicy Zachodniej w Radomiu. Błąkała się bezradnie, wyraźnie przerażona. Domyślamy się, że została gdzieś w pobliżu wyrzucona przez właściciela, który w ten właśnie sposób postanowił się jej pozbyć.

Łatka jest pełną wigoru i energii, młodą suczką. Uwielbia aktywność fizyczną, a spacery z nią dają dużo satysfakcji. Poprawnie chodzi na smyczy, a spuszczona z niej wraca na zawołanie. Obserwując jej zachowanie, nie można oprzeć się wrażeniu, że w jej żyłach płynie krew teriera i wyżła- uwielbia zadania, w które angażuje zmysł węchu. Wykonuje podczas nich charakterystyczną dla tej grupy psów "stójkę". Jedną z jej ulubionych zabaw jest łapanie much i komarów, co czyni z niej świetną ochronę przed insektami. Jest niezwykle przyjacielsko nastawiona do innych psów, kotów, a nawet drobnych zwierząt gospodarskich takich jak kury czy gęsi.

Na jej zaufanie człowiek musi jednak zapracować. Chętnie współpracuje z opiekunem, szybko uczy się podstawowych komend. Praca z Łatką jest oparta na metodzie pozytywnych wzmocnień i przynosi stopniową przemianę - suczka coraz lepiej reaguje na nowe osoby w jej otoczeniu oraz przyzwyczaja się do codziennych hałasów. Nie grymasi przy jedzeniu, toleruje jazdę samochodem, nie boi się wody, a pozostawiona w domu zachowuje się spokojnie - nie niszczy, ani nie brudzi.

Szukamy odpowiedzialnego domu stałego. Zainteresowane osoby prosimy o użycie formularza kontaktowego naszej witryny.

Latka-1Latka-2Latka-3Latka-4Latka-5Latka-6Latka-7Latka-8Latka-9Latka-na-wycieczce-1Latka-na-wycieczce-2Latka-na-wycieczce-3Latka-na-wycieczce-4

 


apetete.pl
Naszą witrynę przegląda teraz 71 gości