Strona główna Kora

Kora


Przyniosła swoje nie żyjące od kilku tygodni dziecko do ludzi, którzy nie przegonili jej z działki

Na działkę, którą właścicielka odwiedza jedynie od czasu do czasu przybłąkała się podczas jej nieobecności bezdomna suczka. Pani Monika widzą taką kupę nieszczęścia pozwoliła jej zostać do czasu swojego wyjazdu na posesji i zaczęła karmić psinkę, bo była tak wychudzona,że każde żebro można policzyć.

Kiedy tylko suczka już przekonała się, że miejsce jest bezpieczne, ku zaskoczeniu pani Moniki opuściła posesję i na pewien czas gdzieś znikła. Pani Monika pomyślała nawet, że zwyczajnie, lecz niezbyt rozsądnie, powędrowała gdzieś dalej.

Ku jej zaskoczeniu Kora nie tylko wróciła ale .... przyniosła w zębach martwego szczeniaczka. Lekarz stwierdził, że maluch nie żył już od około 2 tygodni. Sunia pomimo jego śmierci regularnie nadal się nim zajmowała...

 

Chociaż sytuacja była wręcz porażająca to jak to w życiu bywa (rzeczywistość skrzeczy...) pobyt pani Moniki na działce dobiegał końca, i chociaż priorytetem stało się znalezienie miejsca dla suczki to jednak nie udało się znaleźć nikogo, kto nawet tymczasem zaopiekowałby się Korą.

Ze względu na fakt, że działka leży na uboczu i nie ma tam sąsiadów którzy mogliby dokarmiać psiaka oraz dlatego, że Kora zaczęła strzec przed obcymi swojego nowego terenu, psina nie mogła tam zostać sama. W ten sposób trafiła przytuliska.

W tej chwili Kora przebywa w domu tymczasowym i wkrótce zostanie wysterylizowana. Jeżeli chcesz zostać dla tego niezwykłego psa Człowiekiem Nr 1 to zatelefonuj 601-83-96-93

 

 


maxizoo.pl
Naszą witrynę przegląda teraz 43 gości