Strona główna Jak pomagamy Intwerwencje "Podwórko pełne nieszczęścia" na Klwateckiej

"Podwórko pełne nieszczęścia" na Klwateckiej

11.09.2012 dostaliśmy zgłoszenie o bardzo zaniedbanej posesji na ul. Klwateckiej. Pojechałyśmy na miejsce aby zobaczyć ile i jakich jest zwierzaków. To co zobaczyłyśmy przerosło nasze oczekiwania. Opiekun zwierząt przeszedł udar i leży w szpitalu. Prawdopodobnie nie dojdzie do pełnej sprawności. Zresztą jako zdrowy ( przed udarem ) też nie do końca dawał sobie radę z opieką. Są 4 psy, 4 sunie i 4 szczeniaki, które zostały przez przypadek odkryte w stodole przez Straż Miejską, około 11-12 kotów. W większości łagodne, szukające kontaktu z człowiekiem. Niektórym zwierzętom udało nam się zrobić zdjęcia. Jest też stado kur, kaczek piżmowych i gołębi. I wszystkie funkcjonują na podwórku przypominającym wysypisko śmieci. Zwierzaki zostały praktycznie bez opieki. Potrzebują karmy, opieki weterynaryjnej, a przede wszystkim nowych domów. BARDZO PROSIMY O POMOC !!! A najlepiej o KOCHAJĄCYCH OPIEKUNÓW, którzy dadzą troskliwy DOM.

 

Poniżej prezentujemy niektóre zwierzęta:

Biało rudy kocurek.

23.09.2012 kocurek jest w DT

26.09.2012 okazało się że kocurek ma zapalenie płuc i nie wiadomo czy przeżyje do rana.

27.09.2012 Kotek został przewieziony do lecznicy na obserwację, ma podawane kroplówki, zbyt niska temperatura. Walczymy o przetrwanie. Wymioty i biegunka. O godz. 21 dostałam tel. od lekarza, że stan się polepsza temp. 37,7.

1.10.2012 najprawdopodobniej rudasek zostanie na stałe w DT.

Mela - mama trojaczków, niedawno urodziła kolejnych 8 szczeniąt (ślepy miot został uśpiony). Jest łagodna, wielkości w typie owczarka niemieckiego.

Po lewej Czarnuszek-syn Meli. Uszy ma niesamowite. Po prawej Sunia - córka Meli, bardzo łagodna.

Średniej wielkości sunia, bardzo przestraszona ani razu nie wyszła ze schronienia.

Kolejny synek Melki jest już w DS.

Czarny kociak Zezolek za TM :(

Bikolorek trochę starszy. Chyba kociczka.

Zabiedzona trikolorka.

08.12.2012 trafiła do DS do warszawy

Trikolorka

Kolejna trikolorka (Psotka)

2.10 2012 Psotka pojechała do wspaniałej rodzinki.Zapraszamy na osobny wątek Psotki, gdzie opublikujemy zdjęcia z nową rodzinką.

 

 


apetete.pl
Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości