Strona główna Gabrysia & Przyjaciele

Gabrysia i przyjaciele

 

Psy od dłuższego czasu koczowały na radomskim osiedlu. Gdy przyszła zima Ania zrobiła im im budę-szałas, aby miały gdzie się skryć przed mrozem i było im sucho i ciepło. Od początku liczyła się z nieprzychylnością niektórych osób, do świąt udawało się załagadzać sytuację, ale święta minęły, ludzie uznali, że nie muszą już więcej z siebie dawać i zaczął się koszmar...

Codzienne walczy z ludzką podłością, jeśli nie jest sama atakowana, to widzi przez okno próby przeganiania ich z tego miejsca. Stała się bezradna, czuję się jakby sama walczyła przeciw całemu światu, a te psy są takie grzeczne, nikomu nic nie wadzą, siedzą w budzie i prawie z niej nie wychodzą. Dodatkowo najmniejsza z trójki to sunia i obecnie jest już w bardzo zaawansowanej ciąży. Nie chcemy dopuścić by urodziła.

18.01.2013

Bezdomna Gabrysia już jest po sterylizacji aborcyjnej, przebywa teraz w hotelu dla zwierząt, ale zostanie tam jeszcze tylko 8 dni, jeśli w tym czasie nie znajdziemy jej domu to wróci na ulicę. Ona jest małym, cudownym i niezwykle wrażliwym pieskiem - idealny kanapowiec - jej miejsce jest w domu przy człowieku, a nie na ulicy. Jest taka bezbronna - nie pozwólmy aby wróciła na ulicę !!!!

Kontakt w sprawie adopcji: Ania - tel. 504 310 383

28.01.2012

Gabrysia trafiła do DT psygarnij.pl

1234567aborcjajuz-po-zabiegurekonwalescencja

 

 


maxizoo.pl
Naszą witrynę przegląda teraz 61 gości