Strona główna Fanta

Fanta


Fanta, jako psiak szczególnej troski, nie adopcyjny, trafiła ze schroniska pod naszą opiekę w sobotę 4 lutego 2012 r. Była piękną, młodą i bardzo kochaną sunią po przejściach. Wołaliśmy na nią Fanta bo jest z niej FANTAstyczna dziewczyna ;)Fanta była bardzo nieśmiała i trzeba było długo pracować nad zdobyciem jej zaufania.Powoli sie to udawało -na początku siedziała tylko w kącie (wybrała sobie łazienkę) i nie reagowała na nic, kuliła się tylko przerażona gdy ktoś do niej podchodził. Po pewnym czasie, następnego dnia, obdarzyła już swoich tymczasowych opiekunów kilkoma nieśmiałymi merdnięciami ogonka. Poniższa galeria przedstawia Fantę podczas pobytu w "Domu Tymczasowym u Iwonki i Marka" kiedy dopiero dochodziła do siebie...

fanta-1fanta-2fanta-3fanta-4fanta-5fanta-6
Wkrótce okazało się, że Fanta bardzo nie lubi spacerów na smyczy. Być może, że było to dla niej zupełnie nowe doświadczenie lub miała jakies złe doświadczenia z przeszłości. Dla bezpieczeństwa była początkowo wyprowadzana z dwoma niezależnymi obrożami i smyczami - chodziło o zminimalizowanie ryzyka panicznej ucieczki.

Po około 2 tygodniach suczka nadał była nieśmiałą dziewczynką alejuż coraz częściej przełamywała swój strach przed ludźmi. W ciągu dnia już nie siedziała już przestraszona w łazience ale towarzyszyła domownikom. To merdanie ogonkiem, leżenie do góry kołami i ogólna radość jaka z niej tryskała było niesamowite !!!

Zaczęło sie zdarzać, że fundowała osobom, które się nią opiekowały darmowe "mycie twarzy" :))

Na spacerach była coraz grzeczniejsza i coraz rzadziej wyłaził z niej "Houdini na czterech łapach". Na zakończenie spaceru po schodach biegła już sama pod właściwe drzwi, czekała i patrzyła jakby chciała powiedzieć: no na co czekasz,otwieraj ja chcę do domku :))

Jeżeli ktoś szuka spokojnego i grzecznego psiaka to Fanta jest idealną kandydatką. Wysterylizowana, posiadająca chip, odrobaczona, odpchlona i zaszczepiona - czyli full opcja :))

Kontakt w sprawie adopcji Fanty: 604 928 675

Fanta w nowym domku

 


maxizoo.pl
Naszą witrynę przegląda teraz 52 gości